Home

Basketball Zahustit Udělejte si život finále diamantové ligy 2019 účastník nebe Skvrna

Diamantová liga 2022 ᐈᐈ program ✔️ výsledky online | BetArena.cz

Vadlejch a Ogrodníková třetí, Špotáková čtvrtá. Českým oštěpařům se ve finále  Diamantové ligy dařilo | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Vadlejch a Ogrodníková třetí, Špotáková čtvrtá. Českým oštěpařům se ve finále Diamantové ligy dařilo | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Koulař Kovacs vyhrál Diamantovou ligu a posunul se na druhé místo historie  | ČeskéNoviny.cz
Koulař Kovacs vyhrál Diamantovou ligu a posunul se na druhé místo historie | ČeskéNoviny.cz

Vadlejch byl ve finále Diamantové ligy druhý za Čoprou, Špotáková pátá -  iDNES.cz
Vadlejch byl ve finále Diamantové ligy druhý za Čoprou, Špotáková pátá - iDNES.cz

Ogrodníková i podruhé porazila Špotákovou. Obě oštěpařky čeká finále  Diamantové ligy | Ostatní sporty | Lidovky.cz
Ogrodníková i podruhé porazila Špotákovou. Obě oštěpařky čeká finále Diamantové ligy | Ostatní sporty | Lidovky.cz

Koulař Staněk vybojoval finále Diamantové ligy. Díky letošnímu maximu -  Deník.cz
Koulař Staněk vybojoval finále Diamantové ligy. Díky letošnímu maximu - Deník.cz

Vadlejch druhý v diamantovém finále - Atletika

7. 7. 2019 | Sport.cz - Hejnová se Špotákovou dál drží prapor. Snad se  přidá někdo z mladých, věří překážkářka | HESU
7. 7. 2019 | Sport.cz - Hejnová se Špotákovou dál drží prapor. Snad se přidá někdo z mladých, věří překážkářka | HESU

Diamantová liga přijde o disk, trojskok, dvoustovku a steeple | iSport.cz

Finále Diamantové ligy vidělo koulařský supervýkon. Kovacs překonal 23  metrů – ČT sport – Česká televize
Finále Diamantové ligy vidělo koulařský supervýkon. Kovacs překonal 23 metrů – ČT sport – Česká televize

2019
2019

Hejnová opět na pódiu, o vítězství ji však v cíli připravila Jamajčanka |  Ostatní sporty | Lidovky.cz
Hejnová opět na pódiu, o vítězství ji však v cíli připravila Jamajčanka | Ostatní sporty | Lidovky.cz

Diamantová liga 2019 – Roma 6.6. – časový pořad – Cysnews

Vadlejch vyhrál mítink Diamantové ligy v Chorzówě, Špotáková byla druhá -  Aktuálně.cz
Vadlejch vyhrál mítink Diamantové ligy v Chorzówě, Špotáková byla druhá - Aktuálně.cz

Diamond League 2022 - Schedule, Calendar & Results

Diamantová liga 2019- finále v sobotu 8.6. | Domů | Atletika Poruba

Diamantová liga bude mít v příštím roce 15 mítinků, finále uvidí Eugene -  Sport.cz
Diamantová liga bude mít v příštím roce 15 mítinků, finále uvidí Eugene - Sport.cz

Koulař Staněk byl sedmý ve finále Diamantové ligy v Bruselu - Sport.cz

Diamantová liga 2019 – Oslo 13.6. – časový pořad – Cysnews

Vadlejch a Ogrodníková byli třetí ve finále Diamantové ligy, Špotáková  čtvrtá - Sport.cz
Vadlejch a Ogrodníková byli třetí ve finále Diamantové ligy, Špotáková čtvrtá - Sport.cz

Ogrodníková byla třetí ve finále Diamantové ligy, Špotáková pátá -  Aktuálně.cz
Ogrodníková byla třetí ve finále Diamantové ligy, Špotáková pátá - Aktuálně.cz

Staněk si nejlepším výkonem v sezoně zajistil finále Diamantové ligy |  iSport.cz
Staněk si nejlepším výkonem v sezoně zajistil finále Diamantové ligy | iSport.cz

Diamantová liga Curych 2022 ᐈᐈ program ✔️ výsledky | BetArena.cz

Změna v Diamantové lize nebude! 32 disciplín zůstává | TN.cz

Různé formáty v různých zemích a bez závěrečného finále. Diamantová liga by  měla odstartovat 14. srpna | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Různé formáty v různých zemích a bez závěrečného finále. Diamantová liga by měla odstartovat 14. srpna | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Oštěpařka Orgodníková má bronz z finále Diamantové ligy, Hejnová skončila  čtvrtá | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Oštěpařka Orgodníková má bronz z finále Diamantové ligy, Hejnová skončila čtvrtá | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Finále Diamantové ligy i se dvěma českými oštěpaři. V Curychu budou  Vadlejch a Špotáková – ČT sport – Česká televize
Finále Diamantové ligy i se dvěma českými oštěpaři. V Curychu budou Vadlejch a Špotáková – ČT sport – Česká televize