O nás

FORTO – to je partner pro aktivní rodiče, prarodiče, děti a všechny zájemce o aktivní trávení volného času. Navazujeme na akce pořádané od roku 2002 pro (pra)rodiče s dětmi. Programová nabídka obsahuje jednodenní i vícedenní akce pro různé věkové skupiny dětí. Hlavním posláním akcí je společný aktivní prožitek, originální a neopakující se program a navázání nových kamarádských vztahů mezi dospělými i dětmi.

Organizujeme jednodenní i vícedenní akce pro rodiče s dětmi různých věkových skupin vedené erudovanými a zkušenými lektory a jejich asistenty v potřebném počtu. Hlavní náplní je vždy společný aktivní prožitek, originální neopakující se program a především upevnění rodinných vztahů a vazeb.

V našich programech podporujeme všestranný rozvoj dětí pohybem, kreativní tvorbou, hravým soutěžením i podporou aktivního zapojení v kolektivu. Nezapomínáme také na relaxaci pro dospělý doprovod – maminky, tatínky a prarodiče.

Naší motivací je příjemně a pohodově strávený čas rodin s dětmi, jejich uvědomění o nezbytnosti sounáležitosti jako základního předpokladu pro rodinné štěstí, které je důkazem naší dobře odvedené práce.